news-novita.com
Nejdůležitější zpráva o způsobu vlasů, který nikdo nechce minout: všechny novinky!


News Novita.com : Všechny novinky o vlasech, účesu, nejnovějších trendech z salonů Top kadeřníků. Nejnovější techniky stylování, nejnovější nápady pro vlasy. Trendy pro dlouhé, krátké jarní sestřihy umožňují rozsáhlé přizpůsobení stylů. Obecně vzato, zejména u dlouhých škrtů, bude následovat divoký a volný trend, tedy Ukázat vzpurné vlasy a úmyslně se pohnou nebo se uvolní. Dlouhé kanopie se budou svobodně vyjadřovat s ulehčováním na přehnané délky. Novost krátkých účesových řezů na druhé straně je inspirována 70. krátké řezy budou minimální a čisté, ale bez toho, že by se vzdávám tohoto dotykového dotyku, které tento styl charakterizuje. Vlny a volné vlasy většinou charakterizují přehnané délky, které jsou zveličené a svobodné. Spolu s nepružnými vlasy se jedná o účesy, které se stávají základními, které určují řezy na jaře. Novinka, je to vše pro nízký a nekonečný účes, jako je například drdolu zdobený s řadou mezi, nebo praktický plážový vzhled, který může být lákavý i během několika tahů a bez přílišné péče. Podle odborníků a kadeřnictví je moderní nosit dlouhou řeznou sílu zaměřenou na rozvlnění vln, plné lesklých odrazů a bez šmouh. Maxi délky a vlny bez účesu charakterizují proto dlouhé vlasy, které jsou nyní více než kdy jindy, nosí ženy všech věkových kategorií a hledají správnou velikost. Protilehlé trendy, ale neméně zajímavé, jsou ty, které se týkají krátkých vlasů. Móda, pochází z pouličního stylu a dává obraz moderní a současné ženy. V tomto případě řezy označují dosti minimální pohled na oholené nuhy a lehké přehlídky, aniž by se vzdává vlny. Najdeme například jedny z nejkrásnějších řezů té chvíle, extrémně hladké a nezbytné; Jedná se o řez kulihrášek, který současně poskytuje ztuhlost a svazek. Krásný je krátký a asymetrický řez, který spojuje zanítilo a délky po stranách, ideální jen pro to, aby se nic nevzdává v účesu. A konečně, střih jasného inspirace 70ti 70, který poukazuje na moderní a chromatickou náladu, je sugestivní; účesu zůstává hladká a na bocích se jí rozčdře velkorysý chomáč, který padá na čelo.

Gossip & News
10 Dec 19
Brandon Messinger

This collection was inspired by the uncomfortable side of technology, the 'Blade Runner' reality that contrasts to the clean order promised tech companies and advertisers. Combining this vision of future reality with fashion, I've produced a  raw, edgy collection with editorial vibes that gives an insight into what women of the future will look like. 

Ph: Deborah Selwood
Make-Up: Priscilla Messinger
Stylist: Jamie Russell
Products: Well & Electric
Images: FPA

hair-collections

09 Dec 19

The collection is called Binary Non-Binary…Gender is a not simply male or female. It’s not black and white, but a multi-coloured spectrum of beauty and diversity. You can’t tell a person’s religion simply by looking, and neither can you tell a person’s gender that way. We are all free to choose where on the spectrum we will live our lives. Not by birth, but by choice.  Presenting this collection with no preconception of a model’s gender to show how it really doesn’t matter. Hair is hair. And beauty is beautiful. 

Ph: Richard Miles
Makeup: Danni Smith
Stylist: Gary Ingham
Products: Aveda

hair-collections

09 Dec 19

Il BRAND ha un'importanza centrale nella scelta di acquisto del consumatore.

Una recente ricerca, voluta per misurare i legami tra brand, packaging e scelte di consumo, dimostra che per il 30% degli intervistati, il BRAND fa distinguere il prodotto, per il 35% garantisce lavorazione controllata e per il 29% aiuta a capire la qualità.
Significativa anche la bassa percentuale di italiani che non attribuisce valore alla marca: solo il 15% del campione.
La MARCA infatti svolge un ruolo cruciale di orientamento del consumatore, ponendosi come punto di riferimento tra i vari prodotti.

Scegliere di utilizzare oppure non utilizzare una marca piuttosto che un'altra non è solo una scelta di consumo, ma anche un modo attraverso il quale raccontiamo noi stessi agli altri.

Il BRAND quindi va difeso e tutelato, essendo per il consumatore la garanzia migliore di sicurezza e rispetto delle regole.


Affari foto creata da zaozaa09 - it.freepik.com

06 Dec 19

Ispirazione internazionale per l'ultima collezione TREND REPORT 2020 by TONI&GUY

Un tributo ai capelli e alla moda, profondamente connessi, TONI&GUY TREND REPORT 2020 è una collezione di SEI diversi tagli e colori, QUATTRO trend individuali, che comprendono TRE look maschili e QUATTRO look editoriali.
Gli esperti del Team Artistico Internazionale per la prima volta hanno saputo sapientemente applicare le regole dell’alta sartoria: forme, texture ed anche colori, ai capelli, mescolando trend che provengono direttamente dalle passerelle degli ultimi 12 mesi.
Creata, avendo ben in mente le necessità dei clienti di tutto il mondo, per rendere questi trend adatti ad ogni stagione, la collezione TREND REPORT
2020
rappresenta appieno la giocosità e la varietà della moda di oggi che è diventata una vera forma di espressione individuale.

“La collezione di quest’anno ha molti elementi
diversi: dalla bellezza e morbidezza dei capelli
femminili a look più forti e molto riconoscibili. Ogni
cosa però riflette i più grandi trend, non solo che
abbiamo visto in questa stagione, ma che
prevediamo essere molto presenti nel 2020.
È un modo perfetto per celebrare i nostri 15 anni
come Official Sponsor della London Fashion Week
”.

Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Ciò che rende questa collezione interessante è la varietà di tagli eclettici, di colori e di stili; tutto inoltre può essere sempre facilmente personalizzato in base alle caratteristiche dei capelli di ciascun cliente.

La fotografia e lo stile rendono omaggio ad alcune delle più grandi icone fashion dei nostri tempi, mentre i colori sullo sfondo prendono ispirazione dalla natura e da una delicata palette di toni beige-on-beige. Tutto questo crea un forte contrasto con styling e accessori personalizzati, mixati con intrecci intricati, ruches e increspature che evocano sentimenti
romantici, raffinatezza e self-confidence.

05 Dec 19

Richard Bajon

Find put the latest hair collection, called Beard Design, made by Richard Bajon, international hairstylist from FR.

Ph: Joel Dart
Make-up: Romina Allio Laertitia Majer

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

News Novita.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, News Novita.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, News Novita.com, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, News Novita.com, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, News Novita.com, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, News Novita.com, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, News Novita.com, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, News Novita.com, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, News Novita.com, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, News Novita.com, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy