news-novita.com
Nejdůležitější zpráva o způsobu vlasů, který nikdo nechce minout: všechny novinky!


News Novita.com : Všechny novinky o vlasech, účesu, nejnovějších trendech z salonů Top kadeřníků. Nejnovější techniky stylování, nejnovější nápady pro vlasy. Trendy pro dlouhé, krátké jarní sestřihy umožňují rozsáhlé přizpůsobení stylů. Obecně vzato, zejména u dlouhých škrtů, bude následovat divoký a volný trend, tedy Ukázat vzpurné vlasy a úmyslně se pohnou nebo se uvolní. Dlouhé kanopie se budou svobodně vyjadřovat s ulehčováním na přehnané délky. Novost krátkých účesových řezů na druhé straně je inspirována 70. krátké řezy budou minimální a čisté, ale bez toho, že by se vzdávám tohoto dotykového dotyku, které tento styl charakterizuje. Vlny a volné vlasy většinou charakterizují přehnané délky, které jsou zveličené a svobodné. Spolu s nepružnými vlasy se jedná o účesy, které se stávají základními, které určují řezy na jaře. Novinka, je to vše pro nízký a nekonečný účes, jako je například drdolu zdobený s řadou mezi, nebo praktický plážový vzhled, který může být lákavý i během několika tahů a bez přílišné péče. Podle odborníků a kadeřnictví je moderní nosit dlouhou řeznou sílu zaměřenou na rozvlnění vln, plné lesklých odrazů a bez šmouh. Maxi délky a vlny bez účesu charakterizují proto dlouhé vlasy, které jsou nyní více než kdy jindy, nosí ženy všech věkových kategorií a hledají správnou velikost. Protilehlé trendy, ale neméně zajímavé, jsou ty, které se týkají krátkých vlasů. Móda, pochází z pouličního stylu a dává obraz moderní a současné ženy. V tomto případě řezy označují dosti minimální pohled na oholené nuhy a lehké přehlídky, aniž by se vzdává vlny. Najdeme například jedny z nejkrásnějších řezů té chvíle, extrémně hladké a nezbytné; Jedná se o řez kulihrášek, který současně poskytuje ztuhlost a svazek. Krásný je krátký a asymetrický řez, který spojuje zanítilo a délky po stranách, ideální jen pro to, aby se nic nevzdává v účesu. A konečně, střih jasného inspirace 70ti 70, který poukazuje na moderní a chromatickou náladu, je sugestivní; účesu zůstává hladká a na bocích se jí rozčdře velkorysý chomáč, který padá na čelo.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

News Novita.com, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, News Novita.com, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, News Novita.com, časopisy pro kadeřnictví, nové Kadeřnické, poslední účesy, estetický časopis, Studio, Griffe, trend, královna, ty, News Novita.com, cabeleireros, Prince, vlasové styly, Toni & Guy, Ah alternativa, remixy, LH La horquilla, vidaaesthetika, tocado, News Novita.com, hombre, topkadeřnictví, novinky od beautybazaru, novinky, IHF, sny o vlasech, lnenail, stylování, kadeřnictví, News Novita.com, účes, kadeřnictví, bqmagazín, bqtrendy, kosmetika, vlasy! s, moderní, intercoiffure, beautybazar, News Novita.com, kostka chytrá, kostka 3 pouze móda, fotografie z krychle, vlasy, vlasy, vlasy, Noviny na vlasy, módní trendy, nejlepší kadeřnictví, News Novita.com, novinky show kadeřníků, periodické kadeřnictví, zprávy o vlasech, kadeřnice, seznamy adres, kadeřníky, účesy deníků, účesy časopisů, fotografy v časopisech, News Novita.com, pátrací kadeřníci, ostříhy vlasů, kadeřnictví, časopis drbů, magazín módních trendů, magazín vlasů, knižní knihy, módní časopis, módní časopisy, News Novita.com, kadeřnictví, estetika, krása, oficiální stránka, novinka à, vlasy

X

privacy
["02:58:39","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'News-novita.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - MAGAZINE - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/cs.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/cs.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/news-novita.com\/cs.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - MAGAZINE - impostata da: record da DB"]