news-novita.com
Svarīgākais ziņas par matu mode, ka neviens nevēlas palaist garām: visi jaunumi!


News Novita.com : Visas ziņas par matiem, frizūras, Jaunākās griešanas tendences no saloniem top frizieri. Jaunākās modelēšana metodes, Jaunākās idejas matiem. Tendences gariem, īsiem pavasara diskontu ļauj plašu pielāgošanu stilus. Vispārīgi runājot, jo īpaši attiecībā uz gariem izcirtņiem, savvaļas un brīva tendence sekos, tas ir, lai parādītu pie dumpīgs matiem un apzināti pārvietot vai zaudēt. Garās nojumes būs brīvi izteikties ar vieglumu, kas vērsts uz pārspīlētu garumu. Par īsu diskontu jaunums, no otras puses, ir iedvesmojis 70; īsos izcirtņi būs minimāla un tīra, bet bez atmest, ka pieskārienu brīvības, kas raksturo šo stilu. Viļņi un vaļēju matu galvenokārt raksturot pārspīlēti garumi, kas kļūst sajaukts un bez maksas. Kopā ar vaļēju matu, tas ir frizūras, kas ir kļuvuši par fundamentālu, kas nosaka samazinājumus šajā pavasarī. Jaunums, tas viss ir zemas un sajaukts frizūras, piemēram, chignon rotāti ar rindu starp, vai praktisku pludmales izskatu, kas var būt vilinošu pat daži pārceļas un bez pārāk daudz aprūpi. Saskaņā ar ekspertiem un frizieri, kas ir moderns pārvadā ilgi samazināt līdzekļus, kuru mērķis ir sajaukts viļņi, pilns ar spīdīgu pārdomas un bez smudges. Maxi garumi un viļņi bez stila raksturo, tāpēc gari mati, kas tagad vairāk nekā jebkad var valkāt ar visu vecumu sievietēm, atrast pareizo izmēru. Pretī tendencēm, bet vienlīdz interesanti, ir tie, kas attiecas uz īsiem matiem. Fashion, nāk visi no ielas stila un dod tēlu mūsdienu un mūsdienu sievieti. Samazinājumi, šajā gadījumā, apzīmē diezgan minimālu izskatu ar shaved nuches un gaismas gājienus, nedodot līdz viļņiem anyway. Mēs atrast, piemēram, starp skaistākajiem izcirtņi moments, ultra gluda un būtiski tiem; tas ir laumiņa samazinājums, kas dod stingrību un tilpums, tajā pašā laikā. Skaists ir īss un asimetrisks griezums, kas maisījumi un garumi uzkāpa uz sāniem, perfekta tikai, lai nedotu neko frizūra. Visbeidzot, samazinājums skaidri 70 iedvesmu, kas norāda uz modernu un hromatisks garastāvoklis ir divdomīgi; frizūra paliek gluda un sajaukts uz sāniem ar dāsnu kušķis, kas krīt uz pieres.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

News Novita.com, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, News Novita.com, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, News Novita.com, frizieru žurnāli, jauni frizieri, Jaunākās hairdressernews, estētiskais žurnāls, studija, Griffe, Trend, Queen, you, News Novita.com, cabeleireros, Prince, matu stiliem, toni & Guy, ah alternatīva, Remixes, lh La horquilla, vidaaesthetics, tocado, News Novita.com, hombre, tophairstylist, ziņas ar beautybazar, jaunumi, ihf, matu sapņi, lnenail, stils, salons, News Novita.com, matu, hairworld, bqmagazine, bqtrends, kosmētika Krievija, matu! s, Modern, intercoiffure, beautybazar, News Novita.com, Cube smart, Cube 3 Fashion tikai, Cube foto modes matu, matu, matu, Matu laikraksti, modes tendences, labākais frizieri, jaunumi parādīt frizieri, News Novita.com, periodiski frizieri, matu jaunumi, frizieris adrešu saraksti, frizieris žurnāli, Journal frizūras, žurnālu frizūras, žurnālu foto diskontu, darba meklēšana frizieri, matu izcirtņi, News Novita.com, frizieru noieta, Tenkas tenkas Magazine, modes tendences Magazine, matu Magazine, grāmatu grāmatas, modes žurnāls, modes žurnāli, frizieri, estētika, News Novita.com, skaistums, oficiālā mājas lapa, jaunums à, matu

X

privacy
["02:55:45","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'News-novita.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - MAGAZINE - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/lv.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/news-novita.com\/lv.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - MAGAZINE - impostata da: record da DB"]