news-novita.com
Kimsenin kaçırmak istemediği saç modası ile ilgili en önemli haber: tüm haberler!


News Novita.com : Saç, saç, en iyi kuaför salonları en son kesme trendleri hakkında tüm haberler. En son şekillendirme teknikleri, saç için en son fikirler. Uzun, kısa yaylı saç kesimi trendleri stillerin kapsamlı özelleştirilmesine olanak sağlar. Genel olarak konuşursak, özellikle uzun kesimler için, vahşi ve özgür bir eğilim takip edecek, yani, bir isyankar saç göstermek ve kasıtlı olarak taşındı veya gevşek. Uzun gölgelikler, abartılı uzunlukları hedefleyen kolaylıkla kendilerini ifade etmek için ücretsiz olacak. Kısa saç kesiminin yeniliği ise 70'lerden esinlenerek; kısa yollar minimal ve temiz olacak, ama bu tarzı karakterize özgürlük bu dokunuş vazgeçmeden. Dalgalar ve gevşek saçlar çoğunlukla darmadağınık ve ücretsiz hale abartılı uzunlukları karakterize. Gevşek saç ile birlikte, bu bahar için kesim belirlemek, temel haline gelmiştir saç vardır. Yenilik, tüm düşük ve darmadağınık saç için, arasında bir satır ile süslenmiş bir chignon gibi, ya da birkaç hamle bile baştan çıkarıcı olabilir pratik bir plaj bakmak ve çok fazla bakım olmadan. Uzmanlara ve kuaförlere göre, uzun bir kesim taşıyan moda olmak, parlak yansımalarla dolu ve lekesiz, darmadağınık dalgalar alabilmeyi hedefleyen modaya uygun olmak anlamına geliyor. Maxi uzunlukları ve dalgalar stil karakterize olmadan, bu nedenle, şimdi her zamankinden daha fazla her yaştan kadınlar tarafından giyilebilir uzun saç, doğru boyutu bulma. Zıt eğilimler, ama aynı derecede ilginç, bu kısa saç ile ilgili vardır. Moda, tüm sokak tarzı geliyor ve modern ve çağdaş bir kadın görüntü verir. Kesikler, bu durumda, zaten dalgalar vazgeçmeden, tıraş nuches ve ışık geçit törenleri ile oldukça minimal bir görünüm gösterir. Örneğin, anın en güzel kesimleri arasında, ultra pürüzsüz ve temel olanları buluyoruz; aynı zamanda titizlik ve hacim veren bir peri kesim. Güzel kısa ve asimetrik kesim, hangi tuft ve uzunlukları kenarlarında tırmandı karışımları, mükemmel sadece saç modeli nde bir şey vazgeçmek değil. Son olarak, modern ve kromatik bir ruh hali işaret net 70s ilham kesmek düşündürücü; saç modeli pürüzsüz kalır ve alnına düşen cömert bir tuft ile yanlarda darmadağınık.

Gossip & News
17 Jan 20

Charme & Beauty azienda leader di prodotti professionali per parrucchieri, in linea con il suo programma di formazione, propone un nuovo appuntamento con focus sulla COLORIMETRIA previsto per Lunedì 20 GENNAIO 2020 dalle 9.30 alle 18.00.

Il corso sarà condotto dal tecnico GIORGIO ALFIERI by Alfieri Artistic Group e sarà occasione di crescita ed aggiornamento per i parrucchieri, i quali si cimenteranno in tecniche diverse.

Per informazioni e prenotazioni:
FUSCO
Via Ferrante Imparato, 198 - San Giovanni a Teduccio - NAPOLI - Interno CM2

Telefono 081 5591850

17 Jan 20

From this year, COSME TOKYO will take place within COSME Week Tokyo.

10th COSME Week TOKYO will be held in January 20 (Monday) – 22 (Wednesday), 2020. At the 2020 edition, it will be the largest and most diversified in the show’s history welcoming 900 exhibitors from 35 countries including many national pavilions and 30,000 visitors.

What is COSME Week Tokyo? It's 10th COSME Week TOKYO gathers finished cosmetics products, ingredients, packaging, private label cosmetics and beauty & health foods, etc. The show consists of 3 specialised exhibitions (COSME Tokyo Osaka - COSMETECH Tokyo Osaka - INNER BEAUTY TOKYO) and the each exhibition will have synergetic effect as the show will get attention from whole beauty industry.

17 Jan 20
Ivan Rodriguez international hairstylist

Inspired by rebellion, the adolescent in search of her own identity, the one who seeks and dares to experiment in her search. The extra light blonde hair, a natural reflection, accompanies the collection.

Ph: Jell Loya
Make-Up: Thessa Peralta
Styling: Melissa Weeb

hair-collections

17 Jan 20
Kristijan Petek

Find put the latest hair collection, called “Living Hairv”, made by “Kristijan Petek” international hairstylist from UK.

Make up: Marko Žagar for KSFH
Photo: Dejan Nikolič for KSFH

hair-collections

17 Jan 20
Stevo salon & Academy team

Obsession is the latest Stevo hair team collection inspired by geometric precisionhaircuts and monochrome shades of hair, with individual sections colored in contrasting tones.The haircut is based on thin sections and precise cuts. The front hair is straight cut and short, medium length or long. The length of the hair is symmetrical or asymmetrical, the shapes are of different lengths.

Ph: Nenad Cakic
Make-up: Empera Atrizz
Stylis: Stevo

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

News Novita.com, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, News Novita.com, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, News Novita.com, kuaför dergileri, yeni kuaförler, en son kuaförhaberleri, estetik dergisi, stüdyo, griffe, trend, kraliçe, sen, News Novita.com, cabeleireros, prince, saç stilleri, toni&guy, ah alternatif, remixler, lh la horquilla, vidaaesthetics, tocado, News Novita.com, hombre, tophairstylist, beautybazar tarafından haberler, haberler, ihf, saç hayalleri, lnenail, styling, salon, News Novita.com, saç, saç dünyası, bqmagazine, bqtrends, kozmetik rusya, saç!s, modern, intercoiffure, beautybazar, News Novita.com, küp akıllı, küp 3 moda sadece, küp fotoğraf moda saç, saç, saç, Saç gazeteleri, moda trendleri, en iyi kuaförler, haber programı kuaförleri, News Novita.com, periyodik kuaförler, saç haberleri, kuaför adres listeleri, kuaför dergileri, dergi saç modelleri, dergi saç modelleri, dergi fotoğraf saç kesimi, iş arama kuaförler, saç kesim, News Novita.com, kuaför çıkışları, dedikodu dedikodu dergisi, moda trendleri dergisi, saç dergisi, kitap kitapları, moda dergisi, moda dergileri, kuaförler, estetik, News Novita.com, güzellik, resmi site, yenilik & saç

X

privacy
["02:57:04","Questo debug si vede solo navigando dall IP 78.134.74.14 (ufficio)","str sql: SELECT * FROM DOMINI WHERE NOME = 'News-novita.com' limit 0,1","categoriaImpostataDa: record da DB","Categoria - MAGAZINE - impostata da: record da DB","linkEntraImpostatoDa: record DB","File da includere: \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori di default impostate da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/categorie\/MAGAZINE\/tr.php","Valori impostati da - \/home\/cercooff\/public_html\/pagineBianche\/datiTraduzioni\/urls\/news-novita.com\/tr.php","stringa sql di selezione: SELECT NOME FROM `DOMINI` GROUP by NOME ORDER BY NOME","Categoria - MAGAZINE - impostata da: record da DB"]